אודות

שמי שרון, בת 42, אמא לשלוש בנות ובת זוג לאדוה.

ההריון הראשון שלי הסתיים בלידה שקטה. תחושת הבלבול וחוסר הידיעה יחד עם הכאב הגדול והבדידות הפכו את האובדן לקשה מאוד עבורי. בימים שסביב הלידה השקטה חיפשתי מידע, תמיכה וסיוע ולא מצאתי דבר. חודשים לאחר הלידה, מתוך ההתמודדות עם האבל והבחירה בחיים הבטחתי לעצמי להביא שינוי בכל דרך שאוכל. אתר "לידה שקטה" נוצר בכדי לתת מענה ראשוני, לסייע בהכנה לקראת לידה, לענות על השאלות הרבות שעולות ולהפנות לכל הגורמים אשר מספקים תמיכה נפשית ופיזית בתהליך ולאחריו.

כיום אני מנהלת יחד עם שלוש חברות יקרות את קבוצת התמיכה "חיבוק בשקט". הנשים היקרות, נועה פארן ושירי ברלוט שיזמו את הקמת הקבוצה היו עבורי גלגל הצלה בתקופה קשה מאוד בחיי. יחד איתן ועם רות אופק הקמנו את קבוצת התמיכה בפייסבוק אשר מונה מעל ל-600 חברות.

התוכן באתר נכתב מתוך הנסיון הפרטי שלי ומתבסס על מידע שהתקבל מנשים החברות בקבוצת התמיכה "חיבוק בשקט".

 

כיום, כשמונה שנים אחרי האובדן אני אמא מאושרת לשלוש בנות ואני פועלת למען העלאת המודעות ללידה שקטה, שינוי החוקים והנהלים ומתן תמיכה לנשים במהלך הלידה ולאחריה. בדפי האתר שילבתי מספר מילים, זכרונות ומחשבות אישיות שלי.

הניסוח באתר מתייחס לתינוק והכוונה כמובן היא לתינוק, תינוקת, תאומים או תאומות.

במקומות רבים באתר הפניה היא בלשון נקבה. הפניה היא כמובן גם לאבות ולבני הזוג שאין לי כוונה להקטין מכאבם.

האתר מוקדש לבנותי שלא זכו להיולד, תמר וזהר.

בקבוצת הפייסבוק של "חיבוק בשקט" ישנן נשים שמתנדבות לתמוך באופן אישי בכל מי שצריכה. במידה ואת מעוניינת בתמיכה תוכלי לפנות אלינו דרך הרבוצה או דף הפייסבוק של עמותת "חיבוק בשקט".

הפרסומות באתר נועדו לממן את הפעילות שלו. התוכן של המודעות מותאם לגולש/ת והוא מבוסס על חיפושים שביצעת בגוגל או על אתרים שביקרת בהם. יחד עם זאת תוכן הנוגע להריון ולידה מוחרג ואינו מוצג באתר. 

זהו אתר עצמאי שהקמתי וכתבתי באופן עצמאי. יחד עם זאת, כחלק מהפעילות שלי בעמותת "חיבוק בשקט" אני מפנה אל הקבוצה בפייסבוק למידע נוסף ולסיוע.

אפשק ללחוץ על הקישור שנמצא בתחתית האתר. התוכן לא מתעדכן באופן אוטומטי ולעיתים יש זמן המתנה מסויים וצריך להתאזר בסבלנות. חשוב לדעץ שהתוכן הזה גלוי לכל גולש.

ניתן לפרסם באתר תוכן אישי כמו סיפור, שיר או מילות הנצחה. כמו כן ניתן לכתוב כתבה בכל נושא שקשור בלידה שקטה ללא עלות. במידה ותרצו לפרסם באתר צרו איתי קשר.